فــــــروش ویژه روکش پی وی سی طرح چوب برند رز فیلم

درباره پالت

پالت بستر جامع آنلاین برای عرضه مواد اولیه، مصالح ، ابزار و یراق و عناصر و جزییات تکمیلی صنعت چوب و مبلمان و دکوراسیون از همه برندهای ایرانی و خارجی حاضر در بازار است.ایده اولیه پالت در آذرماه سال1402 و با بررسی نیاز کارگاه های کوچک و بزرگ و تولیدکنندگان مبلمان و کابینت های خانه و آشپزخانه به مرجعی فراگیر و متنوع، روزآمد، در دسترس و معتمد برای اطلاع، مقایسه و خرید روکش های پی وی سی و چسب های وکیوم پدید آمد و تعمیم و توسعه مخاطبان و کاربران آن فراتر از ایده اولیه، سرفصل برنامه های توسعه ای این شرکت است به طوری که عرضه و ارایه طیف گسترده ای از مواد و مصالح اولیه و تکمیلی در همه گرایش های ساخت و تولید صنعت چوب،مبلمان و دکوراسیون را در گروه های هدف تأمین خود قرار خواهد داد. سرمایه گذاری بر روی این ایده از سوی چند فعال اقتصادی و بازرگانی با پشتوانه ای از دو دهه تجربه مهندسی و بازرگانی در صنایع چوب و فناوری های مرتبط با آن آغاز شد و با انتخاب رییس و اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل ، همزمان با رویداد WOODEX-2024 در نمایشگاه بین المللی تهران فعالیت خود را آغاز کرد.

اعضاء پالت

pic (6)

محمد کچویی

بنیان گذار
pic (1)

کیوان عبدلی

مدیر عامل
pic (3)

حسین نجفی

مدیر فروش
pic (5)

علی مقری

فروش
pic (4)

ماهرخ حسنی

کارشناس فروش
pic (2)

الهام فروهی

کارشناس فروش

هدف پالت

تأمین پایدار مواد و مصالح اولیه و تکمیلی، عناصر ، ابزار و یراق آلات ساخت و تولید در صنعت چوب ،مبلمان و دکوراسیون خانه، آشپزخانه و محیط های اداری و عمومی با بهره گیری از ترکیب روش هایی روزآمد و جامع تا از این راه همه ی مواد،ابزار و مصالح با بیشترین تنوع در هر جای ایران برای همه ی صنعتگران این حوزه با مزیت قیمتی در دسترس بوده، حق انتخاب ایجاد کرده و از پشتیبانی همیشگی برخوردار باشد.

چشم انداز پالت

پالت در پایان دهه ی 1400 بازاری اینترنتی است که با عضویت تولیدکنندگان ایرانی و خارجی حاضر در بازار، مرجع برترجستجو، مقایسه، ایده یابی، خرید مطمئن،تحویل سریع و پشتیبانی فراگیر در زمینه مواد و مصالح اولیه و تکمیلی، عناصر ، ابزار و یراق آلات ساخت و تولید در صنعت چوب ،مبلمان و دکوراسیون خانه، آشپزخانه و محیط های اداری و عمومی خواهد بود.

ارزش ها در پالت

مسؤولیت و تعهد:  کارکنان پالت در همه سطوح این شرکت در برابر همه ی اقدامات نسبت به تمامی مخاطبان و مشتریان متعهد و مسؤول هستند.


دسترس پذیری: خدمات پالت همیشه و در همه جا با ساده ترین روش ها در دسترس مشتریان است.

نظم و شایستگی: کارکنان، محیط ها، محصولات و خدمات پالت همواره در منظم ترین و محترمانه ترین وضع فیزیکی، بصری و گفتاری بوده و در همه نقاط تماس پالت با مخاطبان ،شایسته ترین شیوه ها به کار گرفته می شوند.

شفافیت و راستی: پالت نیرومندترین ابزار برای خلق جایگاه مرجعیت در بازار را راستی و شفافیت در تولید محتوا، اطلاع رسانی،عملکردهای فروش،دسترسی به خدمات و پاسخگویی و تعهد به وعده های خود و توقعات مخاطبان می داند و به آن پایبند است.

نمایه عمومی مخاطبان(مشتریان)

مخاطبان هدف با سطح بندی متنوع در پالت عبارتند از طراحان محصول ، مدیران کاگاه ها و کارخانه های تولید مصنوعات صفحه ای مبلمان ودکوراسیون خانه و آشپزخانه و فضاهای اداری و عمومی، اپراتور دستگاه ها و تجهیزات تولید مصنوعات چوب و مبلمان و کابینت، مدیران فروشگاه ها و نمایشگاه های مبلمان خانگی، اداری و کابینت آشپزخانه و استفاده کنندگان نهایی در خانه و دفاتر کار با مطلوب(خواسته)هایی به شرح زیر:
دسترسی سریع و حداکثری به کالاهای مورد نیاز /بهره مندی از تنوع و حق انتخاب/دستیابی آسان به اطلاعات دسته بندی شده ی بازار/دریافت آموزش های عمومی و تخصصی/امکان دریافت مقایسه های کیفی و کمی کالاها/عضویت و جایگاه یابی مناسب کالا و خدمات در پلتفرم (ویژه تولیدکنندگان و تأمین کنندگان)/تعامل امن و آسان در خرید و پشتیبانی از فروشگاه اینترنتی/…

جایگاه پالت در بازار

پالت کمک میکند تا مشتریان موجود و بالقوه در بازار(به شرح نمایه عمومی مخاطبان) که اکنون از پراکندگی مکانی عرضه کنندگان،ناپایداری و بی نظمی حضور کالا در بازار، بی ثباتی و نبود مرجعیت رسانه ای در زمینه قیمت ها،اتلاف زمان و انرژی در خریدهای حضوری و … رنج می برند با بهره مندی از امکانات فیزیکی،کارکنان منظم و متعهد و سامانه های اینترنتی و لجستیکی خود، جامعیت،شفافیت،تمرکز،پایداری و سرعت و صرفه جویی را در این بازار به مشتریان عرضه کند.

شخصیت پالت

پالت در مقام شخصیتِ مبتنی بر کهن الگویی، ترکیبی از مناطق KNOWLEDGE(70) وSERVICE(30) در چرخه ی ARCHETYPES را نمایندگی می کند و به این ترتیب می کوشد تا شخصیتی مطلع و دانا(70%) و خادم و پشتیبان(30%) را محقق سازد.

لحن پالت

پالت می کوشد تا برای بسط شخصیت خود لحنی ساده،به روز و دقیق،مؤدب و اطمینان بخش را به کار بگیرد و این لحن را در تمام نقاط تماس خود با مخاطب نهادینه و جاری سازد.

شعار پالت

“ایستاده برای آینده” و ” برای آینده بایست!” در فارسی دو برداشت از عنوان انگلیسی(STAND FOR THE FUTURE) ساخته شده برای تگ لاین پالت هستند. تصور ما این است که صورت امری آن مطلوب تر بوده و با برگردان جمله ی انگلیسی به فارسی نیز منطبق است. همچنین مفهوم فیزیکی پالت به عنوان ابزاری همواره ایستا برای ارایه ی محصول و خدمت در این شعار آشکار است:

برای آینده بِایست.

دلیل باز پرداخت

به پالت خوش آمدید

برای ورود به پالت شماره همراه خود را وارد نمایید.
ورود و ثبت‌نام در پالت به منزله‌ پذیرفتن قوانین و مقررات و حریم خصوصی می باشد.