09128612884 02155054374 02155310625

نکاتی که در خرید پالت چوبی باید در نظر گرفت

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 7 بهمن 1398 در ساعت 11 : 39 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شرکت ایران پالت یکی از برترین ارائه دهندگان انواع پالت چوبی و پالت پلاستیک در استانداردهای جهانی و سفارشی در ایران می باشد که متناسب با نیاز شما عزیزان، مناسب ترین پالت های چوبی و پلاستیکی را به شما عرضه می کند.

نکته حائز اهیمت در خرید انواع پالت چوبی ، این است که رعایت استاندارد در پالت های چوبی خریداری شده، موجب می گردد تا تمام فرایند نگهداری و جا به جایی کالاها به صورت مکانیزه و با استفاده از دستگاه های جک و ماشین آلات لیفتراک صورت گیرد و از درون کارخانه و انبار تا جابه جایی کالاها درون کامیون ها و کانتینرها و همچنین زمان تحویل کالاها بتوان، کالاها را با استفاده از پالت به مقصد رساند، بدون کمترین دخالت نیروی انسانی در کار باشد.

اهمیت خرید انواع پالت چوبی و پلاستیکی

با این تفاسیر استفاده از پالت های چوبی و پلاستیکی در شرکت ها و انبارها گسترش یافت و در معقولۀ بسته بندی کالاها و نگهداری آنها به کار گرفته شد، همچنین با ورود ماشین های لیفتراک و جک های حمل بار، تمام پالت های چوبی را با شیارهایی تولید نمودند که قابلیت جابه جایی با لیفتراک را داشته باشند و به راحتی بتوان تمام عملیات بسته بندی را به همراه پالت انجام داد، بدون آنکه کالاها را از پالت ها جدا نمود.

امروزه پالت چوبی  با طراحی های مدرن ساخته می شوند تا کارایی گسترده تری داشته باشند، به عبارتی پالت های جعبه ای، پالت های مسطح، پالت های شیاردار و ... متناسب با نیازهای متفاوت ساخته شده اند و افرادی که پالت های چوبی و یا پالت های پلاستیکی را خریداری می کنند، حتماً به این موارد توجه داشته باشند، همچنین به میزان باری که قرار است بر روی پالت ها نگهداری شود و یا چه میزان کالایی را به همراه پالت، قرار است جا به جا شود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :