09128612884 02155054374 02155310625

کاربرد پالت پلاستیکی

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | دوشنبه 7 بهمن 1398 در ساعت 11 : 41 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کاربرد پالت پلاستیکی بستگی به نوع و ابعاد پالت پلاستیکی دارد که مشخص می کند چه میزان بار را می تواند تحمل کند و در عین حال برای نگهداری اجناس نیاز به گردش هوا دارد یا نه! به عبارتی برای گرفتن مشاوره خرید انواع پالت پلاستیکی و چوبی می توانید با واحدهای فروش شرکت ایران پالت تماس داشته باشید.

از پالت جعبه پلاستیکی برای نگهداری و جا به جایی اجناس استفاده می شود و از خراب شدن محصولات جلوگیری می کند، به همین دلیل است که از  پالت پلاستیکی  در ایران استقبال شده است و در سایزها و اشکال مختلف ساخته می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای پالت پلاستیکی

همانطور که می دانید از گذشته تا به حال استفاده از اجسامی برای قرار دادن زیر کالاها مرسوم بوده است تا بتوانند از نفوذ رطوبت به محصولات انبار شده جلوگیری کنند، به همین خاطر از جنس چوب، پالت های چوبی را ساختند و به این منظور از آنها استفاده نمودند و با گذشت زمان از جنس پلاستیک نیز پالت های پلاستیکی را تولید نمودند و متناسب با قیمت و کارایی که دارند، از آنها نیز برای نگهداری کالاها در انبار استفاده می نمایند.

از مهم ترین مزایای پالت های پلاستیکی می توان به نفوذ ناپذیری مطلق پلاستیک اشاره نمود و دارای انعطاف بالایی می باشد، علاوه بر آن قابل بازیافت می باشد و می توان دوباره از پالت های فرسوده برای ساخت  پالت پلاستیکی نو استفاده نمود. در ساخت پالت های پلاستیکی استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت می تواند نقش زیادی در طول عمر پالت ها داشته باشد، همچنین ماندگاری پالت را دو چندان می نماید. برای خرید پالت پلاستیکی باید با توجه به انواع مختلف پالت پلاستیکی، متناسب با وزن و ابعاد اجناسی که قرار است نگه داری شود خریداری نمود تا کارایی لازم را در زمان مورد نیاز داشته باشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :