09122999380 02155355100 09122778437 02155054374 02155310625

پالت پلاستیکی

پالت پلاستیکی از جمله پالت های نسل جدید محسوب میشود که به دلیل ویژگی های بسیار زیاد خود کاربرد فراوانی در صنایع و کارخانجات بمنظور جابجایی بار پیدا کرده است. پالت پلاستیکی همانطور که از نامش پیداست از پلاستیک تشکیل شده است اما پلاستیک به کار رفته در ساخت آن از نوع مخصوص و بسیار محکم تر از پلاستیک های معمولی است. جنس پلاستیکی و همچنین صاف و صیقلی این پالت باعث شده تا بسیار بهداشتی تر از دیگر انواع پالت ها همچون پالت چوبی باشد.  سطح پالت های پلاستیکی به راحتی تمیز میشود و هیچگونه آلودگی بعد از پاک شدن بر روی آن باقی نخواهد ماند. از پالت های پلاستیکی میتوان  برای انبار کردن محصولاتی استفاده نمود که به مکانی عاری از هر گونه آلودگی برای انبار شدن نیاز دارند. پالت های پلاستیکی وزن بسیار کمتری نیز نسبت به پالت های چوبی و فلزی دارند. شاید برای جابجایی یک پالت چوبی و فلزی به نیروی انسانی زیادی نیاز باشد اما پالت های پلاستیکی را یک نفر به راحتی میتواند از نقطه ای به نقطه ای دیگر انتقال دهد.

خرید پالت پلاستیکی

برای خرید پالت پلاستیکی به کیفیت پالت توجه زیادی داشته باشید. کیفیت پالت ها بخصوص پالت های پلاستیکی بسیار مهم است و در صورتیکه کیفیت پایینی داشته باشند با وارد آمدن وزن کالا به راحتی اسیب دیده و میشکنند. پالت های پلاستیکی مقاوم میتوانند در گذر زمان نیز مقاومت بیشتری از خود نشان دهند. قیمت ها را در خرید پالت پلاستیکی مد نظر قرار داده و پس از دریافت استعلام قیمت خرید خود را انجام دهید.

فروش پالت پلاستیکی

فروشگاه ایران پالت که بصورت تخصصی در زمینه فروش پالت پلاستیکی و دیگر انواع پالت فعالیت میکند بهترین گزینه برای خرید پالت با کیفیت و با قیمت مناسب است. فروش پالت پلاستیکی در این فروشگاه توسط کارشناسان زبده ای انجام میشود که میتوانند کاملترین اطلاعات را قبل از  ثبت سفارش در اختیار شما قرار دهند. 

1مجموع 15 محصول
1مجموع 15 محصول

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :