09128612884 02155054374 02155310625

پالت پلاستیکی

پالت پلاستیکی از جمله پالت های نسل جدید محسوب میشود که به دلیل ویژگی های بسیار زیاد خود کاربرد فراوانی در صنایع و کارخانجات بمنظور جابجایی بار پیدا کرده است. پالت پلاستیکی همانطور که از نامش پیداست از پلاستیک تشکیل شده است اما پلاستیک به کار رفته در ساخت آن از نوع مخصوص و بسیار محکم تر از پلاستیک های معمولی است. جنس پلاستیکی و همچنین صاف و صیقلی این پالت باعث شده تا بسیار بهداشتی تر از دیگر انواع پالت ها همچون پالت چوبی باشد.  سطح پالت های پلاستیکی به راحتی تمیز میشود و هیچگونه آلودگی بعد از پاک شدن بر روی آن باقی نخواهد ماند. از پالت های پلاستیکی میتوان  برای انبار کردن محصولاتی استفاده نمود که به مکانی عاری از هر گونه آلودگی برای انبار شدن نیاز دارند. پالت های پلاستیکی وزن بسیار کمتری نیز نسبت به پالت های چوبی و فلزی دارند. شاید برای جابجایی یک پالت چوبی و فلزی به نیروی انسانی زیادی نیاز باشد اما پالت های پلاستیکی را یک نفر به راحتی میتواند از نقطه ای به نقطه ای دیگر انتقال دهد.

خرید پالت پلاستیکی

برای خرید پالت پلاستیکی به کیفیت پالت توجه زیادی داشته باشید. کیفیت پالت ها بخصوص پالت های پلاستیکی بسیار مهم است و در صورتیکه کیفیت پایینی داشته باشند با وارد آمدن وزن کالا به راحتی اسیب دیده و میشکنند. پالت های پلاستیکی مقاوم میتوانند در گذر زمان نیز مقاومت بیشتری از خود نشان دهند. قیمت ها را در خرید پالت پلاستیکی مد نظر قرار داده و پس از دریافت استعلام قیمت خرید خود را انجام دهید.

فروش پالت پلاستیکی

فروشگاه ایران پالت که بصورت تخصصی در زمینه فروش پالت پلاستیکی و دیگر انواع پالت فعالیت میکند بهترین گزینه برای خرید پالت با کیفیت و با قیمت مناسب است. فروش پالت پلاستیکی در این فروشگاه توسط کارشناسان زبده ای انجام میشود که میتوانند کاملترین اطلاعات را قبل از  ثبت سفارش در اختیار شما قرار دهند. 

شرکت پالت ایران از شرکت های عرضه کننده انواع پالت و پالت پلاستیکی در کشور میباشد که با توجه به استقبال بالای مشتریان امکان فروش غیر حضوری و به سراسر کشور را نیز فراهم آورده و به راحتی میتوانید با انتخاب این مجموعه پالت با بهترین قیمت را سفارش دهید.

پالت ها کاربرد بسیار زیادی در جابجایی و انتقال بار از مکانی به مکان دیگر را بر عهده دارند و با متریال های گوناگونی نیز تولید میشوند که یکی از این متریال ها پلاستیک میباشد.پالت پلاستیکی از بهترین پالت هایی است که از پلاستیک سخت در ساخت خود بهره برده است و مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار وارد شده از  کالا به عمل می آورد. اما پالت پلاستیکی از مزیت های دیگری برخوردار است و به مقاومت و استحکام پالت محدود نمیشود. پالت پلاستیکی از پالت های بهداشتی محسوب میشود و یکی از دلایل کاربرد بالای آن نیز به همین بهداشتی بودن مربوط میشود. با توجه به بهداشتی بودن پالت پلاستیکی امکان استفاده از آن در صنایع تولید کننده محصولات بهداشتی و غدایی به راحتی فراهم شده است.

با خرید پالت پلاستیکی هزینه های خود را بکاهید

یکی از مهمترین ویژگی  و مزیت هایی که با خرید پالت پلاستیکی ایجاد میشود کاهش هزینه های خرید پالت آن هم در تعداد بالا میباشد. خرید پالت پلاستیکی  با توجه به اینکه از قیمت بسیار مناسبی برخوردار میباشد میتواند هزینه ها برای خرید پالت را تا حد زیادی بکاهد.

با نگاهی به قیمت پالت پلاستیکی به راحتی میتوانید پی به این موضوع ببرید. پلاستیک در کنار آهن و چوب به کار رفته در ساخت برخی پالت ها از قیمت پایینتری برخوردار میباشد و به همین دلیل قیمت تمام شده پالت نیز تا حد زیادی کاهش خواهد یافت.

برای خرید پالت پلاستیکی البته با توجه به نوع مواد به کار رفته در ساخت پالت و همچنین نو  و کارکرده بودن پالت ممکن است قیمت های متفاوتی به شما پیشنهاد شوند که ابتدا باید بررسی های لازم را انجام داده و بر اساس آن و متناسب با نیاز با بهترین قیمت خرید خود را انجام دهید.

1مجموع 15 محصول
1مجموع 15 محصول

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :