سازنده پالت چوبی

10 / 10
از 1 کاربر

شرکت پالت ایران به عنوان سازه پالت چوبی در ایران فعالیت دارد و با استفاده از مرغوب ترین چوب های خام، پالت های چوبی را می سازد تا بتواند استقامت لازم را در برابر فشارهای وارده داشته باشند. از این رو پالت های چوبی را معمولاً با ابعاد و سایزهای مختلف می سازند تا در صورت احتیاج بتواند حجم بارها را تحمل کند و به راحتی بتوان کالاها را جا به جا نمود. سازنده های پالت چوبی با توجه به سهولت در جابه جایی اقلام پالت های را به گونه ای می سازند که بتوان با ماشین های جرثقیل، لیفتراک، جک پالت و .. جا به جا نمود و کمتر خسارتی به بارها وارد نشود.

مهم ترین مزیت پالت های چوبی نسبت به پالت های پلاستیکی

بهترین سازندگان پالت های چوبی می دانند که کلیدی ترین نکته در ساخت پالت، وزن بار است ، به همین دلیل برای تحمل بار بالای 500 کیلوگرم معمولاً از پالت های چوبی استفاده می شود و تنش بیشتری را می تواند تحمل کند و استقامت بیشتری نسبت به پالت های پلاستیکی دارند بنابراین برای حمل بارهای سنگینی چون سنگ و موزاییک و مواد صنعتی و نظامی حتماً از پالت های چوبی استفاده می شود.

لیکن پالت های پلاستیکی از کپک زدن و فرسایش بسته ها و بار جلوگیری می کند ولی مقاومت پالت های چوبی بیشتر می باشد. از این جهت است که سازنده ها و تولید کنندگان پالت ها تمایل بیشتری نسبت به ساخت پالت های چوبی دارند و با ابعاد استاندارد جهانی به بازار عرضه می کنند تا در جابه جایی ایمن کالاها مورد استفاده قرار گیرد.

سازنده پالت چوبی

بهترین سازنده پالت چوبی

بهترین سازندگان پالت ها باید تلاش کنند از جنس های خام باکیفیت برای ساخت پالت های استفاده کنند تا بتوانند جوابگوی نیازهای بازار باشند و رضایت مشتریان را جذب نمایند و با ارائه بهترین و مقاوم ترین پالت ها، با قیمت مناسب بتوانند اولین خریداران را به مشتریان دائم تبدیل نمایند و حجم فروش خود را افزایش دهند.

پالت چوبی با استفاده از تخته های چوب متصل شده به یکدیگر ساخته می شوند که در گذشته با بسته بندی کالاهای لوکس وارد کشور می شد و امروزه ایران نیز با تولید پالت های چوبی توانسته امنیت حمل و نقل بارها را تضمین نموده و برای بسته بندی بارهای شرکت ها مورد استفاده قرار گیرد. به طوری که برخی از پالت هایی که ساخته می شود که وزنی بالغ بر 2500 کیلوگرم را تحمل می کنند و در حمل و نقل بارها بکار گرفته می شوند.

تعیین قیمت توسط سازندگان پالت چوبی

سفارش پالت های چوبی به عنوان یکی از نیازهایی است که شرکت ها و کارخانجات موظف هستند برای نگهداری و جابه جایی بارها و محصولات خود از پالت ها استفاده کنند به همین دلیل است که شرکت های تولید کننده پالت چوبی افزایش یافتن و رقابت زیادی برای فروش پالت چوب در بازار ایجاد شده است و میزان رقابت برای تعیین قیمت پالت های چوبی بوجود آمده است ولی سازنده های پالت چوبی، مهمترین نکته در تعیین قیمت را، کیفیت چوب خام، ابعاد و استقامت پالت ها می دانند که نقش بسزایی دارد.

قیمت خرید پالت چوبی

شرکت ایران پالت با توجه به سابقه درخشانی که در تولید انواع پالت های چوبی دارد تا کنون باکیفیت ترین پالت های چوبی را ساخته و با قیمت مناسب وارد بازار نموده است تا تمام شرکت ها بتوانند با امنیت بیشتری بارهای خود را ماشین آلات لیفتراک، جک پالت و جرثقیل جابه جا کنند و نیاز به نیروی اضافی برای جاله جا کردن بارها نداشته باشند. ساخت پالت چوبی نیاز به تجربه دارد تا با آگاهی کافی بتوانند پالت های مقاوم و مستحکمی را در ابعاد مشخص بسازند و دارای طول عمر مفید باشند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :