فروشنده پالت چوبی

10 / 10
از 1 کاربر

فروشنده پالت چوبی، انواع پالت های چوبی را محکم می سازند تا کارایی لازم را داشته باشند و فشار ناشی از وزن بارها را تحمل کنند و در ذخیره سازی بارها بکار گرفته شوند. شرکت ایران پالت نیز یکی از سازندگانی است که پالت های چوبی را با توجه به نوع استفاده درون انبار و بیرون انبار، پالت ها را  می سازند تا کیفیت لازم را داشته باشند و زودتر دچار فرسودگی نگردند. انواع پالت تنها برای نگهداری و حمل بار مورد استفاده قرار گرفته می شود و از دیر باز مورد استفاده مردم قرار می گرفت و امروزه با بوجود آمدن متریال های مختلف، پالت ها نیز علاوه بر نوع چوبی با پلاستیک مقاوم و با کیفیت نیز ساخته می شوند.

ابعاد و انواع پالت های چوبی و پلاستیکی

جابه جایی راحت کالاها با پالت ها، مهمترین ویژگی می باشد که قابلیت حمل با ماشین آلات لیفتراک، جک پالت و جرثقیل ها را دارد و کارایی پالت ها را دو چندان نموده است. هر دو نوع پالت های پلاستیکی و چوبی یک کارایی را دارند ولی با این تفاوت که استقامت پالت های پلاستیکی ممکن است در برخی از موارد بیشتر باشد و از نفوذ رطوبت بیشتر ممانعت کند.

رایج ترین ابعادپالت های چوبی، 80*120، 100*100، 110*110 است که در بازار استفاده می شود. ساخت انواع پالت برای فروشندگان پالت های چوبی، مزیت هایی چون سهولت در ساخت، قابلیت تعمیر بدون صرف وقت، امکان بازیافت کامل پالت و برخورداری از مقاومت و استحکام بالا را دارند.

انواع پالت های معمول در بازار به شکل های پالت های چوبی مسطح، پالت های چوبی رپورتاژ، پالت های پلاستیکی، پالت های جعبه چوبی و پالت باکس ها می باشند که متناسب با نیاز، از آنها استفاده می شود. 

خریدار پالت چوبی

بهترین فروشنده پالت های چوبی

سازنده های پالت ها همواره سعی دارند با استفاده از بهترین متریال و نوع طراحی، باکیفیت ترین و مقاوم ترین پالت ها را بسازند و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. بهترین فروشنده پالت های چوبی، شرکت هایی هستند که از با کیفیت ترین و مقاوم ترین چوب ها در ساخت پالت های چوبی استفاده می کنند تا مقاومت بالایی را در برابر وزن بالای بار از خود نشان دهند.

بهتر است فروشنده های پالت های چوبی با صدقات بیشتری، پالت ها را بفروش برسانند و سعی در مبالغه گویی نداشته باشند و از مرغوب ترین چوب های خام برای ساخت پالت ها استفاده کنند. پالت هایی که ساخته می شوند در تمام مناطق دارای استانداردهای مخصوص به خود می باشند که مهم است بدان توجه ویژه ای داشت و بر اساس نیاز، سایز مورد نظر پالت های چوبی را خریداری کنید.

موارد مصرف پالت های چوبی

فروشنده پالت چوبی با توجه به نوع کارائی که شما مد نظر دارید، بهترین نوع پالت را به شما پیشنهاد می دهد تا کارایی مورد نظر را داشته باشد، بنابراین متناسب با بارهای صنعتی چون حمل و نقل سنگ و موزاییک، سرامیک و بارهایی با وزن سنگین، طبعاً باید از پالت های چوبی یا جعبه های پالت استفاده می شود تا آسیبی با بار وارد نشود و تحمل لازم را در برابر فشار وارده داشته باشند اما برای جابه جایی بارهای مواد غذایی عموماً از پالت های متوسط استفاده می شود تا وزن متوسطی را تحمل نماید.

خرید بهترین پالت چوبی

عموماً قیمت پالت های چوبی بر اساس نوع و ابعاد و استقامتشان مشخص می شود پس بهتر است هنگام خرید هر نوع پالت چوبی به کیفیت و مقاومت پالت توجه داشته باشید و سپس به معقولۀ قیمت توجه کنید. سازندگان و فروشندگان پالت چوبی با توجه به نوع کارکردی که ممکن است پالت ها داشته باشند، پالت ها را می سازند تا در صورت نیاز مقرون به صرفه باشند و هزینه اضافی بابت ساخت پالت ها صرف نشود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :